: 0216 504 11 50-0553 988 20 85 - : 0532 638 04 19

HAKKIMIZDA

GÜRBÜZ HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU

Gürbüz Hukuk ve Danışmanlık 2014 yılında Avukat Celal GÜRBÜZ tarafından Pendik Kurtköy bölgesinde kurulmuştur. Ofisimiz lokasyon olarak Tuzla, Gebze organize sanayi bölgesi, Orhanlı, Tepeören ve Aydınlı, bölgelerine oldukça yakın iş sahasının en yoğun olduğu ortak noktada faaliyet göstermektedir. Büromuz yerli ve yabancı müvekkillerine yıllar içinde edindiği geniş bilgi birikimiyle hukuk hizmeti vermektedir. Büromuz genel hukuk alanlarının yanı sıra GAYRİMENKUL HUKUKU, AİLE VE BOŞANMA HUKUKU, TAZMİNAT HUKUKU, İŞ HUKUKU, TİCARET VE ŞİRKETLER HUKUKU, İCRA İFLAS HUKUKU,VERGİ HUKUKU, KİRA VE TAHLİYE HUKUKU, KENTSEL DÖNÜŞÜM,KAMULAŞTIRMA HUKUKU,SİGORTA HUKUKU, VERGİ HUKUKU, GÖÇMENLİK VE YABANCILAR  HUKUKU  ve MİRAS HUKUKU alanlarında uzmanlığa sahiptir.

Büromuz genç, dinamik, hukuk bilgisi yüksek ve her alanda kendisini yenileyen bir ekipten oluşmaktadır. Ekibimiz sahip olduğu bilgi ve vizyonu güncel tutmak, böylece müvekkillerine daha iyi hizmet sunmak için sadece hukuki değil, ülke ve dünya genelindeki toplumsal, ekonomik ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

 Hemen her hukuk dalında Türkiye’nin en saygın uzman akademisyen ve hukukçularıyla işbirliği içerisinde çalışan büromuz, bu yolla hemen her hukuk dalında verimli bir şekilde faaliyet gösterme kapasitesine sahiptir. Müvekkillerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi sonuca ulaşmak için olaya özgü stratejiler geliştirerek amaca giden en hızlı, en az maliyetli ve en verimli yolu yaratmakta olan büromuz, uyuşmazlıkların her seviyesinde stratejik adımların atılmasında ve alternatif çözüm yollarının belirlenmesinde uzmanlaşmıştır.

Büromuzun öncelikli hedeflerinin başında, ÖNLEYİCİ AVUKATLIK olarak tanımladığımız, müvekkili hukuki gelişmelerden ve mevzuattaki değişiklik ve  yenilikler hakkında bilgilendirmek  ihtilaf çıkmaması için yol göstermek suretiyle  hukuki ihtilafları doğmadan önlemek gelir. Avukatlığın sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğunu düşünmekteyiz. Sözleşmelerin hazırlanması ve görüşmeler aşamasında müvekkillerimizi, önceden oluşmasını tahmin edemeyecekleri hukuki sorunlar konusunda  bilgilendirmek suretiyle sözlü ve yazılı  önleyici avukatlık hizmetimizi sunmaktayız.

Büromuzun müvekkilleri adına müzakerelere katılmak, sözleşme hazırlamak, hukuki danışmanlık vermek  hizmetlerimiz arasındadır. Sonuç ve başarı odaklı hukuk hizmetini müvekkillere sunuyor, mevcut ve potansiyel hukuki riskler konusunda bilgilendirme yapıyoruz.  Ticaret hukukunda deneyimli ve uzman hukuk ekibimiz her müvekkilin işi ve sektörü hakkında gerekli araştırma ve analiz ile çalışmaları yaparak ihtiyaca uygun hukuki çözümleri bulmaktadır.

Günümüz dünyasının gelişen ve değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile GÜRBÜZ  HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU bünyesinde, konusunda uzman avukatlar ile çeşitli departmanlar oluşturulmuştur. Bu çerçevede,  3 ana departman (Dava Departmanı, İcra Departmanı, Danışmanlık Departmanı) ile  faaliyet göstermektedir.

HUKUK BÜROMUZUN AVUKATLIK MESLEK İLKELERİ

ŞEFFAFLIK : Avukat,mesleki faaliyetini icra ederken yapılan işin veya davanın aşamaları ve sonuçları hakkındaki hukuki görüşünü müvekkiline aktarmalıdır. Hukuk Büromuz müvekkillerinin dava ve takipleriyle ilgili olarak sürekli iletişimde olup , süreçleri ve aşamaları hakkında sürekli bilgi akışı içerisindedir.

GİZLİLİK VE MESLEKİ SIR:  ‘’Sır saklama ve gizlilik’’avukatlık mesleğinin en önemli etik ilkelerinden biridir.  Hukuk Büromuz BM Havana Avukatlık Kuralları, AB Avukatlık Meslek Kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunumuz ile belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkesini büyük hassasiyetle yürütmektedir.

2024 © Gürbüz Hukuk Bürosu | Pendik Kurtköy Avukat -Yenişehir Avukat -Uydukent Avukat 0216 504 11 50 Deport durdurma Avukatı-Tuzla Geri Gönderme Merkezi Avukat | İstanbul Pendik Avukatlar | Kurtköy Hukuk Bürosu I Pendik Miras Avukatı | Pendik Ceza Avukatı |Pendik Avukatları-Pendik Avukat numaraları | Tuzla

Yol Tarifi